DEMET'İN BAHÇESİ

2018 yılında kurulan Demet’in Bahçesi, Adana’mızın  bölgesel ürünlerini,  kendi yetiştirdiğimiz bahçelerimizden direkt  tüketicilere kaynağından ulaştırmayı, tüketicileri bilgilendirmeyi, sağlıklı ve renkli bir yaşam tarzını desteklemeyi amaçlamaktadır.
 
Özenle seçtiğim, hepsini kendimin de kullandığı, özgün, sağlıklı ve bazıları başka hiçbir yerde bulamayacağınız ürünlerimi, titizlikle paketleyerek sizlerin de beğenisine sunuyorum.
 
Bu çalışmamda beni en çok heyecanlandıran ve projeyi hayata geçirmemde şevklendiren konu topraklarımızda yetişen ama Türkiye halkının faydalanamadığı özel tatları sizlerle tanıştırmak sofralarınızı renklendirmek özel Avrupa’ya çalışılan birinci kalite ürünleri hayatınıza katabileceğiniz düşüncesinden heyecan duyuyorum.

Projemiz dahilinde dalından kaynağından narenciye çeşitleri, elma çeşitleri, niş ürünler, dondurulmuş meyve çeşitleri, fidancılık var…
Kapınıza kadar teslim etme kolaylığının dışında, her zaman yenilikler, heyecan ve renk bulacaksınız.
 
Burada, sadece bir tedarikçi dışında, uzun yıllar sürecek bir dost kazanacaksınız. Demetin bahçesi sevgi ve güvenle büyüyen büyük bir aile oluyor 🙏❤️🍀

Tedarikçilerimiz